Адвокат з кредитних справ. Антиколектор


Проблемні кредити – це одна з найбільш поширених причин, з якої клієнтиі сьогодні звертаються до адвокатів за правничою допомогою.

В першу чергу це пояснюється тим, що співпраця з банками дуже часто припускає наявність «підводних каменів», які позичальники в міру своєї недосвідченості не можуть відразу помітити.

Хитрощі банків, небезпечні для позичальників – одержувачів кредитів

Серед банківських хитрощів, які найбільш часто зустрічаються, виділяють:

  • Зміна банком розміру кредитного відсотка.
  • Положення в договорі про те, що банк при бажанні може звернутися до третейського суду, який є недержавною установою.
  • Санкції в дуже великому розмірі.
  • Продовження строку давності за позовом або терміну нарахування штрафних санкцій (пені).
  • Необумовлені з позичальником комісії і всілякі інші платежі.

Адвокат по кредитах зробить все для того, щоб заздалегідь передбачити несприятливий результат співпраці з тим чи іншим банком, адже досвідчений адвокат здатний відразу розгледіти будь-які лазівки в договорі. Погодьтеся, вигідніше запобігти проблемі і скористатися юридичною консультацією, ніж намагатися потім мінімізувати її негативні наслідки.

Чи допоможе адвокат у разі виникнення прострочки за кредитом?

Адвокат по кредитам Владислав Лаєвський може допомогти клієнту впоратися з юридичними проблемами щодо повернення банку позикових грошей. Будь-який проблемний кредит має свої особливості і досвідчений спеціаліст може допомогти вам правильно оцінити і розрахувати можливі нарахування банком загальної суми заборгованості: тіла кредиту, відсотків, пені.

Нерідко буває так, що позичальникові достатньо всього лише домогтися від банку реструктуризації боргу, однак і з цим іноді виникають труднощі. Адвокат з кредитних справ допоможе вам скласти відповідний лист для банку, який допоможе отримати бажану відстрочку.

Послуги кредитного адвоката Владислава Лаєвського під час судового процесу

Найчастіше під час подачі позову банки в рази збільшують борг позичальника шляхом додавання до нього сум комісій і штрафних санкцій. Якщо, опинившись в такій ситуації, ви ніяк не оскаржите дії банку, тоді в результаті загальний борг може і зовсім виявитися непідйомним. На щастя, в цій ситуації вирішити цю проблему вам також може допомогти адвокат Владислав Лаєвський.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію