Адвокат по ДТП. Автодорожній адвокат


Як показує статистика, найбільша кількість ДТП серед українських міст трапляється саме в Києві. І кожен киянин або приїжджий автомобіліст у разі потрапляння у дорожню пригоду повинен знати найкращих адвокатів по ДТП в Києві. Залучений  до з’ясування причин і обставин настання ДТП дорожній адвокат– це запорука успішного завершення справи та одержання відшкодування шкоди.

В залежності від наслідків ДТП, для винуватця може настати адміністративна, кримінальна та/або цивільно-правова відповідальність.

  1.  Кримінальна справа по ДТП реєструється в реєстрі досудових розслідувань і слідчий вчиняє слідчі дії для встановлення фактичних причин та обставин настання дорожньо-транспортної пригоди. І як показує практика роботи кожного нашого адвоката по ДТП в Києві, слідчі не завжди достовірно встановлюють обставини пригоди, що може призвести до притягнення невинної особи до відповідальності або дійсний винуватець ДТП залишиться непокараним. Особливу увагу в кримінальних справах по ДТП потрібно приділяти допитам та слідчим експериментам. Від цих слідчих дій залежить хід розслідування справи, результати експертиз, які  будуть проводитися та вихідні дані, які будуть надані для їх проведення. Як показує практика, жоден водій не спроможний об`єктивно відтворити обставини ДТП, що призводить до дачі технічно неспроможних пояснень та в подальшому до притягнення до відповідальності. Досвічений адвокат по ДТП Владислав Лаєвський завчасно та грунтовно готує свого клієнта перед кожним допитом та слідчою дією. Якщо  ДТП з потерпілими обов’язково потрібен адвокат по ДТП в Києві.
  2.  В порядку адміністративного провадження справи розглядаються тоді, коли в ДТП ніхто не постраждав, а шкода заподіяні лише майну. І досить часто складений протокол про адміністративне правопорушення відносно одного з учасників, не відповідає фактичним обставинами настання ДТП. В такому випадку негайно потрібен адвокат по ДТП Владислав Лаєвський . Захист в адміністративних справах адвокатом по ДТП полягає в аналізі обставин настання ДТП, встановлені стратегії ведення справи, аналізі наявних доказів, зборі необхідних доказів, визначенні комплексу експертиз та проблем, які потребують вирішення, визначенні ступеня ризику впливу опонентів та інших факторів на хід справи. Своєчасне звернення до адвоката по ДТП Владислава Лаєвського – це запорука успішного закінчення справи.
  3.  Цивільно-правова відповідальність при ДТП
    Транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. І якщо відбулася ДТП за участю автомобіля і велосипедиста чи пішохода, внаслідок якої заподіяно шкоду життю/здоров’ю останніх, то незалежно від наявності вини водія автомобіля в настанні ДТП, у нього виникає обов’язок з відшкодування понесених витрат на лікування та/або відшкодуванні понесених витрат на поховання. Окрім цього на водія автомобіля незалежно від вини лягає обов’язок  відшкодувати потерпілій стороні моральну шкоду.

Роль страхового адвоката по ДТП в Києві полягає в захисті інтересів клієнтів з відшкодування шкоди після ДТП. Адвокатський захист надається як потерпілій стороні, так і стороні, на яку покладено обов’язок з відшкодування шкоди.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію