+38(093)253-72-45

Адвокат з кримінальних проваджень. Кримінальний адвокат


Адвокат з кримінальних проваджень

Як відомо, саме в кримінальних провадженнях найчастіше зустрічається безліч порушень цивільних прав, захистити які може тільки досвідчений адвокат з кримінальних проваджень. Коли громадянин опиняється в ситуації, де є кримінальний злочин, як не старайся, але залишатися спокійним – неможливо. Зазвичай, людина розгублена через нерозуміння або незнання кримінальних законів та норм. У таких і подібних випадках обов’язково знадобляться послуги адвоката з кримінального права та процесу, котрий зможе захистити права й інтереси клієнта.

Захист адвокатом у кримінальних провадженнях

Порушення кримінального провадження – це одна із найнеприємніших новин у житті винуватця і його близьких. Але не варто через це відразу ж панікувати. Адже вихід є з будь-якої ситуації, у тому числі й у тих справах, у яких винуватця притягують до кримінальної відповідальності. А вихід тільки один – звернутися по допомогу до професіонала, що дійсно знає, як проходить карний процес і які його особливості. Адвокат з кримінального права та процесу ретельно проаналізує матеріали провадження та знайде в них слабкі місця, котрі зможе використати для розробки тактики та стратегії захисту підозрюваного в суді.

Є ще одна причина, чому необхідна допомога адвоката в кримінальних провадженнях. В органах внутрішніх справ працює своя, специфічна система, відповідно до якої слідчий може порушити проти підозрюваного ще одне або більше кримінальних проваджень, якщо випаде така можливість. Кваліфікований адвокат з кримінальних проваджень Владислав Лаєвський, вчасно найнятий підозрюваним або його близькими, може з легкістю запобігти подібній ситуації.


Адже хто ще, як не адвокат у кримінальному процесі, зможе повірити в те, що ви не винні, вислухати ваші здогади та довести вашу правоту під час судового засідання. Кваліфікований адвокат по кримінальним справам зможе повернути вам колишню впевненість у собі та вселити надію на те, що в підсумку все закінчиться для вас добре.

Вирок суду, що буде винесений у найближчому майбутньому, однаково важливий для обох сторін (для потерпілого й підозрюваного). Саме тому послуги адвоката в кримінальних провадженнях особливо незамінні. Адже тільки в повноваження правозахисника входить підготовка справи до її розгляду в суді, надання послуг із захисту одній зі сторін, а також оскарження винесеного рішення при необхідності. Консультація адвоката по кримінальному праву проходить без яких-небудь обмежень у часі. Також він може брати участь у слідстві та навіть збирати докази, які допоможуть у підсумку визнати підозрюваного невинним, чи зменшити його покарання.

Якщо ви бажаєте, аби вас захищав адвокат з кримінальних проваджень, якому можна довіритися й на якого можна покластися, тоді можете сміливо звертатися До адвоката Владислава Лаєвського. Адже, якщо вчасно не знайти особистого правозахисника, слідчий призначить вам його особисто. І тоді навряд чи можна буде розраховувати на рятівний захист у суді.

Ваш особистий адвокат-захисник з кримінальних проваджень – це не просто та людина, яка стане для вас порадником у всіх законах і нормах кримінального законодавства, а чудово підготовлений фахівець в області юриспруденції, який докладе всіх зусиль для вашого захисту. Від цієї людини буде залежати не тільки ваш захист у кримінальному провадженні, але й подальше ваше життя.

Кримінально-процесуальний кодекс України: вимоги до правозахисників і їхніх повноважень

В 2012 році Верховною Радою України були внесені деякі виправлення в Кримінально-процесуальний кодекс. Хотілося б відзначити ті зміни, які торкнулися вимог до правозахисників підсудних. Згідно ст. 45 КПК, захищати права та інтереси обвинувачуваного в кримінальних справах може тільки адвокат. Крім того, такий правозахисник повинен обов’язково значитися серед зареєстрованих адвокатів України.

Повноваження адвоката з кримінальних проваджень такі:

 • його зустріч із клієнтом проводиться необмежену кількість разів;
 • йому дозволяється збирати докази та подавати запити про необхідну інформацію в ті установи, які, на його думку, можуть допомогти справі;
 • повноваження адвоката також поширюються на ознайомлення з необхідними матеріалами в справі;
 • він може залучати до справи фахівців з інших сфер діяльності для вивчення або роз’яснення тих чи інших документів;
 • при необхідності може оформляти та подавати позови, скарги й відводи;
 • може брати участь під час пред’явлення обвинувачень та проведення допитів його клієнта;
 • дозволено брати участь у судовому процесі в будь-якому суді;
 • може використовувати інші засоби для захисту свого клієнта.

Відповідно до закону, підсудному не заборонено доводити свою правоту в суді самостійно, але подібна дія може бути дуже ризикованою й лише погіршити ситуацію, у якій опинився обвинувачуваний. По-перше, громадянин, що не знає повністю кримінального права, навряд чи зможе захистити свої інтереси належним чином. По-друге, обвинувачення в злочині – це те, що може викликати в підсудного стрес і наплив негативних емоцій, які неодмінно перешкодять йому приймати адекватні рішення під час судового засідання. Щоб усього цього не сталося, і потрібен досвідчений правозахисник.

Послуги адвокатів у кримінальному процесі

Захист у кримінальних провадженнях повинен бути кваліфікованим, адже від нього залежатиме подальша доля підсудного. Саме із цієї причини необхідно обирати адвоката, котрий має всі необхідні знання й досвід у кримінальних процесах.

Найкращі адвокати по кримінальним справам та юристи зможуть надати своєму клієнтові такі послуги як:

 • Базова консультація адвоката з кримінальних проваджень під час першого звернення до нас. Правознавець зможе ретельно вивчити матеріали по справі, розповісти про можливі варіанти розвитку подій, розрахує приблизну вартість послуг адвоката. Окрім того, юридична консультація з кримінальних проваджень допоможе обвинувачуваному зрозуміти, чи є в нього шанси на виграш справи в суді, або правозахисник зможе домогтися тільки зменшення майбутнього покарання.
 • Адвокат проконсультує підозрюваного або його близьких, а також прийматиме безпосередню участь під час допитів, слідств, обшуків і іншої діяльності слідчих стосовно обвинувачуваного.
 • Досвідчений також здійснить комплекс необхідних дій та заходів, аби з’ясувати деякі моменти в справі та збере будь-які докази, які згодяться, для того щоб довести правоту підсудного.
 • Адвокат у кримінальному процесі буде представляти інтереси підозрюваного в суді на кожному засіданні (якщо їх буде декілька) і в будь-якому випадку доб’ється того, щоб винесене рішення було максимально справедливим стосовно його клієнта.
 • Допомога адвоката також не стане зайвою в тому випадку, якщо підсудний захоче оскаржити винесене рішення в апеляційному або касаційному суді. Адвокат з кримінальних питань з радістю допоможе скласти необхідну для оскарження заяву, доводитиме в суді, що винесений вирок або деякі його пункти – несправедливі стосовно його клієнта.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію