Адвокат з розлучень. Сімейний адвокатРозірвання шлюбу (розлучення) в судовому порядку – це процедура, яка завжди пов’язана зі значним стресом для всіх учасників процесу. 
Допомога професійного адвоката Владислава Лаєвського, котрий спеціалізується на сімейному праві і має багаторічний успішний досвід проведення процедури розлучення через суд, може значно прискорити цю процедуру, що заощадить Ваш час і дозволить запобігти зайвим стресовим ситуаціям.


Розлучення через суд – часом, це єдиний вихід, якщо між подружжям існують серйозні розбіжності. Розірвати шлюб таким чином змушені пари з дітьми до 18 років. Шлюборозлучний процес у суді ініціюється, якщо хтось із подружжя проживає окремо, не бере участі в вихованні та матеріальному забезпеченні дітей. Оскільки процедура відрізняється безліччю особливостей і нюансів, займатися оформленням розлучення самостійно не слід – звернення до юриста допоможе уникнути можливих складнощів.

Як подати на розлучення в судовому порядку: особливості процедури

Умовами розлучення в судовому порядку є конкретні ситуації:

 1. Чоловік (дружина) ігнорує виклик РАЦСу для здійснення розлучення;
 2. Бажання розлучатися у пари не є взаємним, і один з подружжя не дає згоди;
 3. У пари є спільні діти, які не досягли повноліття.

Нерідко виникає ситуація, коли при теоретичній згоді на розірвання шлюбу, чоловік або дружина ігнорують виклик до РАЦСу, саботуючи його. Єдиним дієвим варіантом для ініціатора розлучення з чоловіком, дружиною стане подача позову. Важливо пам’ятати, що сторона, свідомо затягуючи процес у суді за рахунок отримання терміну на примирення, перешкодити розірванню шлюбу не зможе.

Позовна заява на розлучення в суд подається за місцем проживання особи, яка виступає як відповідач. Тут мається на увазі місце реєстрації, а не місцевість, де фактично проживає громадянин. Підтвердити факт проживання громадянина не за місцем реєстрації можна за допомогою акту про проживання, проте в загальному випадку необхідність у ньому відсутня.

При розлученні з обопільної згоди, закон передбачає можливість подати позов до суду за місцем проживання чоловіка або дружини. Документ подається за місцем проживання позивача, якщо людина не може прибути до судової інстанції за місцем проживання відповідача через стан здоров’я, або через неповнолітніх дітей.

Щоб почати шлюборозлучний процес у суді, позивачу необхідно підготувати документи:

 • Позовна заява – надається у двох примірниках. У документі зазначається підстава для розлучення (формально), і особиста інформація про громадян.
 • Оригінал свідоцтва про шлюб.
 • Свідоцтва про народження дітей (копії).
 • Паспорт позивача (копія).
 • Якщо прийнято рішення вимагати аліменти в суді при розлученні, до пакета додаються довідки про доходи батьків.
 • Договір у письмовій формі, в якому прописується, з ким із батьків залишаться діти, і в якій мірі інший член подружжя буде брати участь в їхньому житті.
 • При відсутності однієї зі сторін – завірена у нотаріуса згоду.

До пакета документації обов’язково додається квитанція, яка свідчить про сплату зборів.

Термін розлучення подружжя через суд

Якщо чоловік і дружина дали згоду на розлучення, тривалість розгляду справи та винесення рішення становить один місяць. При обтяжуючих обставинах, якщо одна зі сторін не дає згоди, тривалість прийняття рішення судом може розтягнутися на кілька місяців. Щоб уникнути ускладнень, знадобиться професійна юридична допомога під час розлучення – досвідчений адвокат, здатний прискорити процедуру.

Термін справи може затягнутися через обставини, що не дозволяють ініціювати розлучення через суд з дітьми негайно:

 • Під час вагітності дружини;
 • Із моменту народження дитини (дітей) не минуло 1 року.

Закон допускає розлучення судом при наявності складу злочину щодо членів сім’ї, встановлення факту батьківства іншою особою, а також при відсутності даних у свідоцтві про народження дітей про батька.


Питання, які вирішує адвокат при розлученні в суді

Обов’язком адвоката є професійна, комплексна підтримка клієнта і юридичний супровід справи:

 • Підготовка документації – збір і вивчення всіх необхідних даних;
 • Складання позовної заяви, посилання дл суду;
 • Збір доказів, які будуть подаватися разом з позовом, підготовка копій документів для відповідача;
 • Визначення підсудності справи – інстанції, куди направляється позов.

Скільки коштують послуги адвоката з розлученнь?

Вартість послуг розлучення в суді безпосередньо залежить від складності справи та кваліфікаційного рівня адвоката. Аби встановити ціну, фахівець ознайомиться з вашою ситуацією детально, вивчить усі вимоги обох сторін, визначить судовий збір. Після ви отримаєте детальну інформацію про вартість послуги та можливі варіанти розвитку справи.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію