Адвокат з кримінальних справ (проваджень). Кримінальний адвокат


Захист інтересів підсудного у кримінальних справах вимагає від адвоката найвищого рівня професіоналізму. Адже, якщо адвокат в кримінальному процесі допустить хоча б одну помилку, це може закінчитися для його підзахисного дуже плачевно. Тому, якщо вам необхідний кримінальний адвокат в Києві, радимо не затягувати із зверненням та не ускладнювати ситуацію, яка у вас склалась. Чим раніше відбудеться перша консультація адвоката, тим краще для справи.

2012 року Верховна Рада України прийняла новий Кримінальний процесуальний кодекс. Серед новацій документа потрібно виділити в першу чергу вимогу, яка значно звузила коло осіб, які можуть здійснювати захист підозрюваного, чи іншої особи в кримінальному процесі. Так, у ст. 45 КПК сказано, що тепер виступати захисниками можуть виключно адвокати. Такі фахівці також повинні в обов’язковому порядку бути зареєстровані в реєстрі адвокатів України.

Водночас адвокат по кримінальних справах має досить широкі повноваження:

  • отримує побачення з клієнтом (в необмеженій кількості);
  • збирає необхідні докази, при необхідності подає запити в різні установи з вимогою надати необхідні для справи відомості;
  • залучає фахівців для роз’яснення різних документів;
  • присутній при пред’явленні обвинувачення;
  • бере участь у ході проведення допитів з його підзахисним;
  • адвокатський захист у кримінальних справах передбачає, що захисник також може знайомитися з усіма матеріалами справи, заявляти клопотання, писати скарги і відводи;
  • бере участь в судовому процесі в судах всіх інстанцій;
  • використовує інші засоби для захисту клієнта.

Звичайно ж, закон не забороняє громадянину, на якого заведено кримінальну справу, відстоювати свої права самостійно (крім ряду виключень). Але такий ризик важко назвати виправданим. По-перше, людина без знань законодавства не зможе належним чином захистити себе. По-друге, сам факт того, що вас або ваших близьких звинувачують у злочині, дуже вибиває з колії, і ви навряд чи зможете адекватно продумати свою поведінку. В подібних випадках краще довіритися професіоналу. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід ведення кримінальних справ. Індивідуальний підхід до кожного кримінального провадження забезпечує вирішення питання на користь Клієнта.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію