Адвокат зі спадкових справ. Адвокат по спадщині


Розподіл спадкового майна перетворив на ворогів не одну дружну сім’ю. Ситуації, звичайно ж, бувають різні, і часом спадкові розбіжності призводять родичів або інших осіб до суду.

Спадковому праву присвячено кілька глав Цивільного кодексу. Це означає те, що спадкові правовідносини мають безліч нюансів, в яких буде досить важко розібратися непідготовленій людині.

Спадкування може відбуватися у двох порядках: за законом і за заповітом, при цьому кожен з видів спадкування має свої нюанси. Головною їх відмінністю можна назвати те, що спадкоємцями за законом можуть бути виключно родичі покійного (існує шість черг спадкоємців за законом), а спадкоємцями за заповітом може бути практично будь-яка особа (родинні зв’язки не мають значення).

Всі спадкові спори практично завжди можуть вирішуватися тільки в судовому порядку. Найбільш поширеними видами таких спорів є:

  • розбіжності між спадкоємцями з приводу розподілу спадкових часток;
  • спори про визнання права на всю або на частину спадкової маси;
  • спори про встановлення обов’язкової частки;
  • суперечки про відсторонення певних спадкоємців від спадкування;
  • визнання заповіту недійсним;
  • інші види суперечок.

Такoж найчастіше між спадкоємцями виникають конфлікти з приводу розділу житла. Складна ситуація виникає і тоді, коли покійний, наприклад, заповів своє майно не родичам, а зовсім стороннім особам або громадським (благодійним) організаціям. У такому випадку родичам покійного потрібно зробити все можливе, щоб позбавити таку особу права спадкування.

Звернувшись до адвоката Владислава Лаєвського, ви отримаєте кваліфіковану допомогу в області спадкового права. Зокрема надаю такі послуги:

  1. Допомога при оформленні спадщини.
  2. Складання позову про визнання права спадкування на певне майно, позову про виділення частки в спадковій масі (тобто розподіл майна) та інших видів позовів.
  3. Представництво інтересів клієнта по спадкових спорах в судах України.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію