Адвокат з цивільних справ


Виплата аліментів, розлучення і супутній розподіл майна, оплата кредиту – більшість прагне вирішувати подібні питання «полюбовно», досить часто жертвуючи власними законними інтересами. Гроші, нерухомість, земельні ділянки – ось ціна таких поступок.

Чи варто залишати свої позиції без бою?

Адвокат Владислав Лаєвський готовий забезпечити ефективну правову допомогу в Україні.

Досвідчений адвокат з цивільних справ здатний окупити Ваші вкладення вже за підсумками перших консультацій і дій. Є ймовірність, що адвокат допоможе домогтися прийнятного результату і без винесення судового рішення взагалі. Як показує практика, своєчасна порада адвоката – це актив, який здатний конвертуватися в бажані квадратні метри квартири, земельні сотки дачної ділянки. Зрештою, відновлення в законних правах. При цьому адвокат з цивільних справ заощадить Вам не тільки гроші, але і час.

Якщо судового розгляду не уникнути?

Адвокат Владислав Лаєвський забезпечить повне юридичне представництво в судах України з цивільних справ. Практикуючий адвокат використає весь багатий досвід, щоб судове рішення було для Вас позитивним. Причому незалежно від статусу, в якому Ви змушені перебувати під час цивільного процесу – позивача або відповідача. Адвокат в цивільному процесі стане вірним союзником, який захистить Ваші правові інтереси.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію