Адвокат з розлучень


Розірвання шлюбу  
– це не тільки складна юридична процедура, але й глибока психологічна травма. У цей період без п’яти хвилин колишнє подружжя перебуває у стані морального напруження, яке досить часто кожній із сторін не дає можливості оцінити ситуацію адекватно. Емоції ніколи не допоможуть вирішити складну сімейну ситуацію. Саме тому дуже важливо якомога раніше звернутися до кваліфікованого адвоката Владислава Лаєвського.

Якщо процедура розлучення неминуча, вам слід знати, що розвести подружжя можуть у двох установах:

  • в органах реєстрації актів цивільного стану;
  • в суді.

Якщо чоловік і дружина не мають дітей, і обидва хочуть звільнити себе від шлюбних зв’язків, Сімейний кодекс дає їм можливість розірвати свій шлюб в ГОРАЦС. Для цього їм необхідно всього лише подати заяву в цей орган і отримати постанову про розірвання шлюбу через один місяць. Бувають випадки, що в даний орган може звернутися лише один з подружжя (наприклад, якщо інший з подружжя давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений більш ніж на 3 роки). Врахуйте, що ГОРАЦС не вирішує питання про розділ майна.

Якщо в шлюбі є діти, то розлучення буде відбуватися в суді. Розлучення в суді може здійснитися як за заявою одного з подружжя, так і на підставі їх спільної заяви. У судовому засіданні, зокрема, з’ясовується:

  • з ким із батьків буде жити дитина;
  • яким чином другий з батьків буде брати участь у вихованні сина чи доньки;
  • питання про сплату аліментів;
  • проблеми з приводу поділу майна (якщо така вимога включена в позов);
  • інші питання, які мають відношення до справи.

Рішення суду виноситься через місяць після подачі позову. У цей час чоловік і дружина можуть відкликати свою заяву.

Адвокат Владислав Лаєвський надає будь-яку консультацію в галузі сімейного права, в тому числі і зі шлюборозлучних процесів. Я розумію, що розірвання шлюбу в судовому порядку – дуже неприємна для вас процедура. Тому можу представляти ваші інтереси в суді навіть без вашої особистої присутності.

Також надам юридичну підтримку в ході досудового розгляду. Якщо раптом рішення суду вас не задовольнить, допоможу оскаржити таке рішення в апеляційній чи касаційній інстанції. Складу угоду про стягнення аліментів, яку потрібно буде просто завірити у нотаріуса. Виконаю інші дії для того, щоб ви були обов’язково задоволені отриманим результатом.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію