Адвокат зі стягнення боргів


Стягнення заборгованості – трудомісткий процес, який вимагає значних витрат часу і нервів. Ця проблема рідко успішно вирішується в досудовому порядку, адже найчастіше борг не виплачується з двох причин:

  1. боржник дійсно не має достатньої кількості фінансових ресурсів (коштів) для повернення грошей;
  2. ви стали жертвою недобросовісного контрагента або афериста.

У будь-якому з цих випадків кваліфікована допомога юриста просто необхідна, адже самостійно ви просто не зможете нівелювати всі ризики і вийти з ситуації з максимально позитивним результатом подій.

Досудовий етап стягнення боргу

У процесі ведення поточної діяльності підприємства нерідко стикаються з дебіторською заборгованістю за проданий товар, надані послуги, виконані роботи. Причому подібна ситуація не рідкість як для невеликих сімейних фірм, так і для ТОВ з іноземним капіталом. Причиною тому можуть бути як нестабільна економічна ситуація в Україні, так і особливості менталітету підприємців країни.

У таких випадках не завжди потрібно відразу звертатися до адвоката з господарських спорів Владислава Лаєвського та здійснювати повернення боргу в судовому порядку. Іноді достатньо грамотно скласти письмове звернення, яке переконає боржника вирішити ситуацію мирним шляхом.

Протягом досудового етапу адвокат виконує такі види робіт:

  • вивчення боргової розписки, договору позики, іншого контракту, а також інших договірних і первинних документів, на підставі яких виникла заборгованість;
  • збір іншої необхідної документації, яка підтверджує право стягнути відповідну грошову суму;
  • аналізує інформацію щодо фінансового стану та майна боржника;
  • складає претензію в письмовій формі;
  • може додатково докладати всіх зусиль для того, щоб на майно юридичної або фізичної особи, яка заборгувала клієнту гроші, наклали арешт. В результаті цього його не можна буде продати або переоформити до повного закінчення судового процесу та стягнення боргу через суд.

За необхідності адвокат також складає позовну заяву для її подальшої подачі до суду.


Повернення боргів в Україні в судовому порядку

Безпосередньо в ході судового процесу адвокат надає наступні юридичні послуги:

  • представництво інтересів клієнта в залі засідань, підготовка і подача суду всіх необхідних процесуальних документів.
  • наступний контроль щодо оскарження судового рішення і подальший супровід виконання судового рішення;
  • намагається мінімізувати витрати клієнта на судові розгляди і перекласти зобов’язання по їх виплаті на боржника.

Стягнення боргу через суд по розписці

Безперечно, будь-яка співпраця з адвокатом призводить до додаткових витрат, однак, як правило, в майбутньому вони завжди окупаються. Таким чином, якщо скористатися послугами адвоката ще на етапі складання договору позики, ймовірність виникнення проблем у майбутньому зводиться до нуля. Правильно складений документ – це гарантія того, що ви як позичальник в обов’язковому порядку отримаєте свої гроші назад.

Адвокат зі стягнення заборгованості

В нашій країні послуги адвокатів по стягненню боргу користуються великою популярністю, а попит, як відомо, народжує пропозицію. Однак незважаючи на неймовірну кількість юристів, дійсно досвідченого і грамотного фахівця знайти в Україні буває складно.

Адвокат Владислав Лаєвський є фахівцем, котрий відрізняється найвищими знаннями в області чинного законодавства України, та вміє ті знання застосовувати на користь клієнтам. Також має чималий багаж виграних справ за плечима. Ось чому співпраця з ним гарантує захист ваших прав та інтересів.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію