Адвокат зі спадкових справ


Майнові суперечності щодо розподілу спадщини – досить поширена причина ворожнечі між родичами. Емоційні аспекти в подібних ситуаціях заважають тверезо оцінити ситуацію та максимально відстояти свої інтереси. Далеко не кожна людина здатна в тонкощах розібратися з юридичними моментами. Можливий результат – втрата законної частки в спадщині.

Допомога адвоката Владислава Даєвського, який спеціалізується в подібних питаннях, не буде зайвою і для дотримання процедурних моментів складання заповіту, і для супроводу прийняття спадщини. Якщо раптом розвиток подій приведе до судового розгляду, підтримка адвоката з успішним практичним досвідом – це головний виграшний фактор.

Коли виникає потреба в адвокаті з питань спадщини?

Більшість людей в житті потрапляє в ситуацію вступу у спадщину. Нерідко час оформлення документів збігається з важким емоційним станом, пов’язаним з недавньою смертю родича. За таких обставин підвищується ймовірність помилок, неправильних рішень або просто бездіяльності. Щоб не упустити можливості реалізувати спадкові права в повному обсязі, слід дотриматися певної процедури, що закріплена в нормативно-правових актах нашої країни.

Згідно з правовою термінологією, померла особа є спадкодавцем. Відповідно, приймають спадщину спадкоємці. Проходить спадкування двома шляхами:

1) за заповітом;

2) за законом.

Досить часто відбуваються конфлікти щодо спадкового майна (так звані спадкові спори). Крім родичів до переліку спадкоємців іноді входять інші особи, включені спадкодавцем в заповіт із власних міркувань.

Адвокату зі спадкових справ нерідко доводиться брати участь у врегулюванні конфліктів між зведеними сестрами й братами, цивільними дружинами та чоловіками. Також суперечки виникають з претендентами на 4-у чергу спадкування, державою, органами місцевого самоврядування.

Ви здивуєтеся, але спадковий спір можливий, навіть якщо ви – єдиний спадкоємець. Як? Пропустивши терміни подачі відповідної заяви нотаріусу, ви втрачаєте можливість претендувати на спадщину. Тільки судовим рішенням надається додатковий строк для здійснення цього кроку. В ході практичної діяльності адвокатам з питань спадщини в Києві доводиться досить часто супроводжувати клієнтів у подібних судових процесах.

Також адвокат веде спадкові справи у зв’язку з наступними обставинами:

  • Частково або практично повністю відсутні необхідні документи (приміром, правовстановлюючі) на нерухомість спадкодавця
  • Відсутня упевненість в законності заповіту (автентичності підпису заповідача або його психічному стані)
  • Претенденти на спадкування визнаються негідними

Досвідчений адвокат у справах, пов’язаних зі спадщиною, допоможе вам позбавитися сумнівів та правової необізнаності в даній сфері.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію