Сімейний адвокат


Сімейний юрист
– це адвокат з сімейних справ (сімейний адвокат), котрий спеціалізується на сімейних правовідносинах, має свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, має теоретичні знання в області сімейного права та практичний досвід для надання професійних юридичних послуг своїм Клієнтам у сімейних справах.


Адвокат
 Владислав Лаєвський – є досвідченим адвокатом з сімейних справ, котрий допоможе захистити Ваші права та представлятиме Ваші інтереси на стадії досудового врегулювання спору та на стадії судового розгляду справи в судах всіх інстанцій під час розлучення (розірвання шлюбу), стягнення аліментів, позбавлення або поновлення батьківських прав, визначення місця проживання дітей, поділу майна подружжя, укладення, зміни, розірвання шлюбного контракту та в інших питаннях що стосуються сімейним правовідносин, порушення прав подружжя, дітей, батьків.

Звернувшись до сімейного адвоката Владислава Лаєвського, Ви отримаєте юридичні послуги у сімейних правовідносинах, а саме:

  1. Юридичну консультацію адвоката з сімейних справ;
  2. Правову допомогу на стадії досудового врегулювання сімейного спору;
  3. Представництво інтересів в судах першої, апеляційної та касаційної інстанції;
  4. Супровід виконання рішення суду.

На стадії надання юридичної консультації, адвокат з сімейних справ вивчить та проведе правовий аналіз матеріалів сімейної справи, розробить тактику та стратегію захисту прав свого Клієнта, об’єктивно оцінить перспективи справи, посилаючись на норми діючого сімейного законодавства, практику суду та юридичний досвід.

На стадії досудового врегулювання сімейного спору, сімейний адвокат Владислав Лаєвський, перш за все проведе перемовини з іншими сторонами сімейних правовідносин. Окрім того, адвокат з сімейних справ, на стадії досудового врегулювання спору, здійснить заходи щодо встановлення місцезнаходження та накладення арешту на майно подружжя, підготує необхідні запити, самостійно збере докази, підготує комплект необхідних процесуальних документів для звернення до суду тощо.

На стадії представництва інтересів в суді першої інстанції, сімейний адвокат, прийме участь на стадії підготовчого провадження та на стадії судового розгляду цивільної справи.
На стадії підготовчого провадження, адвокат з сімейним справ Владислав Лаєвський підготує та подасть до суду відзив на позовну заяву, зустрічний позов, у разі необхідності уточнить позовні вимоги позивача, надасть суду необхідні докази, подасть суду необхідні клопотання, у тому числі клопотання про забезпечення позову, клопотання про проведення експертиз. На стадії розгляду справи по суті, сімейний адвокат обґрунтує суду свою правову позицію, прийме участь при дослідженні доказів у сімейній справі, поставить іншим учасникам справи необхідні питання, виступить в судових дебатах.

На стадії апеляційного провадження, адвокат з сімейних справ, підготує та надасть суду апеляційної інстанції апеляційну скаргу, прийме участь у апеляційному розгляді справи, у тому числі прийме участь в судових засіданнях, судових дебатах тощо.

Сімейний адвокат Владислав Лаєвський має досвід касаційного оскарження рішень суду після апеляційного перегляду справи. При цьому, адвокат з сімейних справ підготує касаційну скаргу у відповідності до норм ЦПК України та у разі необхідності підготує відзив на касаційну скаргу тощо.

На стадії виконання рішення суду, сімейний адвокат здійснить повний комплекс процесуальних дій відповідно до Закону України «При виконавче провадження», оскаржить дії, бездіяльність виконавця, здійснить заходи щодо встановлення місцезнаходження та накладення арешту на майно боржника.

 

Коли та кому потрібен адвокат з сімейних справ?

Як не парадоксально це звучить, але сімейний адвокат потрібен учасникам сімейних відносин не тільки коли сімейні відносини вже дали тріщину, а й на етапі коли чоловік та жінка тільки починають спільне сімейне життя. На наш погляд, ще на стадії вступу до спільного сімейного життя сторони сімейних правовідносин повинні чітко розуміти та знати свої права та обов’язки подружжя – як матеріальні так і нематеріальні.

З якою метою необхідно звертатися до адвоката з сімейних справ?

Перш за все, мета звернення до сімейного адвоката – це захист прав подружжя, захист прав дітей, недопущення порушення прав подружжя іншою стороною сімейних відносин. При цьому, як показує багаторічна практика адвоката, основними питаннями з якими чоловік або жінка звертаються до адвоката з сімейних справ є розірвання шлюбу (розлучення), стягнення аліментів, визначення місця проживання неповнолітніх дітей, поділ майна подружжя. При цьому, оскільки сімейні відносини регулюються рядом нормативних документів – Цивільним Кодексом України, Сімейним Кодексом України, Законом України «Про охорону дитинства», Конвенцією ООН, Декларацією прав дитини, багатьма рішеннями Європейського Суду з прав людини, пересічному громадянину розібралися буде далеко не просто, а тому правова допомога адвоката з сімейних справ просто необхідна.

Яким чином надаються послуги адвоката з сімейних справ?

Для того, аби отримати повний спектр послуг сімейного адвоката, Вам просто необхідно звернутися до адвоката будь-яким зручним для Вас способом та укласти с адвокатом договір про надання правової допомоги в якому визначити права та обов’язки сторін, строк дії договору, розмір та порядок оплати гонорару адвоката з сімейних справ. На підставі укладеного договору, адвокат видає ордер на надання правової допомоги, відповідно до якого, має право звертатися з адвокатськими запитами, а також представляти інтереси Клієнта в судах.

Чи може сімейний адвокат надати 100% гарантію вирішення питання на користь свого Клієнта?

Відповідь на це питання однозначно – ні, але досвідчений адвокат у сімейних справах може максимально наблизити бажаний результат шляхом використання своїх теоретичних знань, практичного досвіду, індивідуального підходу до кожного Клієнта, сумлінного виконання своїх обов’язків тощо.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію