Адвокат з сімейних справ. Сімейний адвокат


Адвокат з розірванн шлюбу
– надає юридичні послуги та юридичний супровід інтересів колишнього подружжя в суді і сприяє врегулюванню цілого ряду юридичних ситуацій, у тому числі в позасудовому порядку. Адвокати по розірванню шлюбу в Україні – це професіонали, що спеціалізуються в області сімейного права і питань розірвання шлюбу або визнання шлюбу недійсним та інших питань.

При розірванні шлюбу – розлучення, щоб звести до мінімуму моральні та душевні страждання, які постійно виникають у зв’язку з процесом розлучення, мінімізувати фінансові та інші матеріальні втрати, необхідна юридична підтримка адвоката з розлучень в Україні та з питань ведення шлюборозлучного процесу. Законом передбачено судовий та позасудовий порядок розірвання шлюбу – розлучення. Правовідносини між подружжям припиняються при розірванні шлюбу – розлучення, або ж у таких випадках, як смерть одного з подружжя, оголошення в судовому порядку одного з подружжя померлим, розірвання шлюбу. У процесі розірвання шлюбу, дуже часто необхідні також такі фахівці, як адвокат по аліментах і адвоката з розлучень з іноземцями.

При наявності взаємної згоди подружжя на розірвання шлюбу, суд не з’ясовує причини розірвання шлюбу – розлучення, а обмежується констатацією факту припинення шлюбних відносин, і також вживає заходів до захисту інтересів неповнолітніх дітей. Розірвання шлюбу в суді в Україні може розглядатися на прохання подружжя в закритому судовому засіданні. Моментом розірвання шлюбу в судовому порядку вважається набрання законної сили рішенням суду.

Правові наслідки розірвання шлюбу: розірвання шлюбу тягне за собою припинення особистих і майнових правовідносин подружжя; при розірванні шлюбу дружину за його бажанням може бути повернута дошлюбне прізвище; при розлученні подружжя проводить поділ майна подружжя, нажитого в період шлюбу в судовому порядку, або за взаємною згодою; у ряді передбачених законодавством випадків, колишній з подружжя має право на аліменти.

Провадження у справі про розірвання шлюбу відкривається судом на підставі позовної заяви, поданої одним з подружжя. Позов про розірвання шлюбу подається до місцевого суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або перебування відповідача. Якщо на утриманні позивача є малолітні або неповнолітні діти, або позивач не може за станом здоров’я або з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача, позов також може подаватися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися в суді за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-якого (одного) з них. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини або до досягнення дитиною одного року, або ж якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний недієздатним. Позов про розлучення при наявності вищевказаних обставин може бути пред’явлений у разі, коли один із подружжя вчинив протиправний вчинок, який має ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини. Позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини може бути пред’явлений, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою в установленому порядку шляхом подання заяви про визнання батьківства.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію