Адвокат по ДТП. Автоадвокат

Залучений  до з’ясування причин і обставин настання ДТП дорожній адвокат– це запорука успішного завершення справи та одержання відшкодування шкоди.

В залежності від наслідків ДТП, для винуватця може настати адміністративна, кримінальна та/або цивільно-правова відповідальність.

 1.  Кримінальна справа по ДТП реєструється в реєстрі досудових розслідувань і слідчий вчиняє слідчі дії для встановлення фактичних причин та обставин настання дорожньо-транспортної пригоди. І як показує практика роботи кожного нашого адвоката по ДТП Владислава Лаєвського, слідчі не завжди достовірно встановлюють обставини пригоди, що може призвести до притягнення невинної особи до відповідальності або дійсний винуватець ДТП залишиться непокараним. Особливу увагу в кримінальних справах по ДТП потрібно приділяти допитам та слідчим експериментам. Від цих слідчих дій залежить хід розслідування справи, результати експертиз, які  будуть проводитися та вихідні дані, які будуть надані для їх проведення. Як показує практика, жоден водій не спроможний об`єктивно відтворити обставини ДТП, що призводить до дачі технічно неспроможних пояснень та в подальшому до притягнення до відповідальності. Досвічений адвокат по ДТП Владислав Лаєвський завчасно та грунтовно готує свого клієнта перед кожним допитом та слідчою дією. Якщо  ДТП з потерпілими обов’язково потрібен адвокат по ДТП в Києві.
 2.  В порядку адміністративного провадження справи розглядаються тоді, коли в ДТП ніхто не постраждав, а шкода заподіяні лише майну. І досить часто складений протокол про адміністративне правопорушення відносно одного з учасників, не відповідає фактичним обставинами настання ДТП. В такому випадку негайно потрібен адвокат по ДТП. Захист в адміністративних справах адвокатом по ДТП полягає в аналізі обставин настання ДТП, встановлені стратегії ведення справи, аналізі наявних доказів, зборі необхідних доказів, визначенні комплексу експертиз та проблем, які потребують вирішення, визначенні ступеня ризику впливу опонентів та інших факторів на хід справи. Своєчасне звернення до наших адвокатів по ДТП Владислава Лаєвського – це запорука успішного закінчення справи.
 3.  Цивільно-правова відповідальність при ДТП
  Транспортний засіб – це джерело підвищеної небезпеки. І якщо відбулася ДТП за участю автомобіля і велосипедиста чи пішохода, внаслідок якої заподіяно шкоду життю/здоров’ю останніх, то незалежно від наявності вини водія автомобіля в настанні ДТП, у нього виникає обов’язок з відшкодування понесених витрат на лікування та/або відшкодуванні понесених витрат на поховання. Окрім цього на водія автомобіля незалежно від вини лягає обов’язок  відшкодувати потерпілій стороні моральну шкоду.

Роль страхового адвоката по ДТП полягає в захисті інтересів клієнтів з відшкодування шкоди після ДТП. Адвокатський захист надається як потерпілій стороні, так і стороні, на яку покладено обов’язок з відшкодування шкоди.

Страховий адвокат Владислав Лаєвський  допоможе в:

 •  Складанні скарг, позовів або будь-яких інших документів для захисту інтересів клієнта;
 •  Захисті інтересів клієнта в суді, страховій компанії або в будь-якій іншій організації;
 •  Перевірить правомірність і обґрунтованість заявлених вимог з відшкодування збитків після ДТП;
 •  Займеться стягненням відшкодування із страхових компаній, винуватців ДТП або з роботодавців винуватців;
 •  Займеться відшкодуванням понесених витрат Клієнтом в його користь з винної сторони

Що радить адвокат по ДТП водіям при настанні пригоди без потерпілих:

 •  З’ясувати чи ніхто з учасників не потребує медичної допомоги
 •  Забезпечити безпеку дорожнього руху біля місця ДТП шляхом увімкнення аварійних сигналів на авто та виставленням попереджувальних знаків
 •  Спокійно проаналізувати причини настання ДТП, розмір збитків, з’ясувати про наявність в інших учасників договорів страхування
 •  Якщо між учасниками немає сумнівів щодо винної особи в настанні ДТП, розмір збитку в потерпілої сторони не перевищує 50 000 грн., відповідальність кожного з водіїв застрахована, немає потерпілих, жоден з водіїв не перебуває в стані спяніння – викликати на місце пригоди незалежного аварійного комісара групи компаній “Автопомоч” для складання Європротоколу
 •  Якщо між учасниками є сумніви щодо винної особи в настанні ДТП, кількість учасників ДТП більше двох, хтось із учасників перебуває в стані спяніння, збиток потерпілої сторони перевищує 50 000 грн. – потрібно терміново викликати адвоката по ДТП та працівників поліції для оформлення матеріалів ДТП

Що радить адвокат по ДТП водіям при настанні пригоди з потерпілими:

 •  Надати першу медичну допомогу потерпілим
 •  Викликати швидку медичну допомогу
 •  Викликати адвоката по ДТП
 •  Викликати експерта по ДТП
 •  Узгодити з адвокатом по ДТП порядок збору доказів та фіксування слідової інформації
 •  Викликати поліцію для фіксації події та оформлення матеріалів
 •  Зафіксувати дані всіх свідків та очевидців ДТП
 •  Зробити фото та відео фіксацію місця пригоди
 •  Утриматися від дачі будь-яких пояснень щодо обставин настання ДТП до приїзду адвоката
 •  За погодженням з адвокатом брати активну участь в складанні схеми місця ДТП та протоколу огляду місця події
 •  У разі поміщення авто на арештмайданчик, забрати всі цінності та документи
 •  Дізнатися куди будуть скеровані матеріали ДТП
 •  Вчиняти інші дії за погодженням з адвокатом
Увага!!! Для визначення та прийняття рішення про винуватість водія в настанні ДТП найбільш важливу роль відіграють перші пояснення водіїв та правильність складення схеми ДТП. Тому не зволікайте із зверненням до адвоката та телефонуйте негайно!!!

Адвокат по відшкодуванні шкоди після ДТП

Наслідком будь-якої ДТП є заподіяння матеріальної та моральної шкоди. Тому після встановлення винуватця, постає питання відшкодування шкоди після ДТП. Відповідальною особою з відшкодування шкоди після ДТП може бути як страхова компанія, так і водій або роботодавець водія. Одержання відшкодування великою мірою залежить від обраної тактики ведення справи. Досвідчений адвокат з відшкодування шкоди після ДТП Владислав Лаєвський  зможе обрати найбільш ефективний спосіб стягнення відшкодування. Я маю досвід по стягненні коштів як зі страхових компаній, так і з винуватців пригоди, а також  з роботодавців, якщо ДТП відбулася під час виконання працівником своїх трудових обов’язків. Тому для одержання відшкодування матеріальної та моральної шкоди, потрібно звернутися саме до адвоката по ДТП Владислава Лаєвського.

Найбільш ефективно впливає на позитивний результат справи професійність та досвід адвоката по ДТП, а також взаєморозуміння між клієнтом та адвокатом. І лише комплексний захист командою професійних адвокатів по ДТП гарантує швидке та позитивне вирішення будь-якої проблеми.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію