Адвокат зі спадкових справ


Допомога адвоката з питань спадщини є необхідним заходом при вирішенні будь-яких спадкових спорів. На жаль, багато людей намагаються самостійно впоратися з вантажем юридичних нюансів, що часом призводить до серйозних наслідків. Поряд з втратою можливості подати клопотання повторно, наступники можуть виявитися обділеними при розподілі спадщини або опинитися в ситуації, коли їм буде передано небажаний спадок. Інструментом, який допоможе уникнути таких неприємностей, стане своєчасне втручання юриста з питань спадщини.

Вирішення спорів за участю адвоката з питань спадщини

Послуги адвоката з питань спадщини наполегливо рекомендуються в таких випадках:

 • між спадкоємцями існують розбіжності, вирішити які шляхом договору не вдається;
 • потрібно визнати заповіт недійсним;
 • спадщина була передана негідним спадкоємцям;
 • визнання прав на спадщину є спірним.

Важлива перевага послуг адвоката з питань спадщини – можливість звернутися до нього практично на будь-якому етапі: як при вступі в права спадщини, так і під час оскарження такого факту. Спірні ситуації вирішуються в суді, тому клієнту необхідне грамотне позиціювання своїх інтересів. З цим завданням найкраще може впоратися тільки адвокат, який комплексно розгляне ситуацію, щоб визначити її складність і дати правовий висновок. При доцільності втручання адвокат складе стратегію захисту прав та інтересів клієнта в суді.

До завдань адвоката з питань спадщини входить надання таких послуг:

 • консультація клієнта й уточнення всіх подробиць справи;
 • підготовка матеріалів для доказової бази та необхідних документів для суду;
 • визнання спадкоємця негідним;
 • підготовка позову для судового розгляду;
 • допомога у встановленні фактів спорідненості, а також інших даних, які служать підставою для отримання спадщини;
 • визначення законної частки спадщини;
 • розподіл часток спадщини між спадкоємцями;
 • оскарження заповіту в суді;
 • допомога при складанні клопотання про зміну термінів вступу в спадщину.

Усі подібні справи вимагають значних витрат часу та зусиль, тому кращим рішенням виявиться залучення адвоката з питань спадщини.


Переваги допомоги юриста в спадкових спорах

Питання про спадщину є одним з найбільш заплутаних і складних у цивільному праві. Розібратися в них самостійно без досвіду роботи в юридичній сфері практично неможливо. На практиці ситуація ускладнюється тим, що кожен випадок спадкування суто індивідуальний, та як правило, є нестандартним. Щоб розв’язати такі проблеми, необхідне досконале знання законів, вміння вивчати схожі прецеденти, а також великий досвід роботи з подібними справами. Саме такими якостями володіє професійний адвокат Владислав Лаєвський.

Нерідко справа про спадщину посилюється важким психоемоційним станом спадкоємців, які переживають втрату близької людини. Як наслідок, людина не в змозі сприймати всю потрібну інформацію, своєчасно виконувати необхідні завдання, проте змушений займатися збором документів і відвідуванням різних інстанцій. Допомога адвоката з питань спадщини в такому випадку дозволить впоратися зі справою найбільш ефективним і простим для людини шляхом. При цьому він отримає детальні роз’яснення та рекомендації фахівця.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію