Адвокат з повернення боргів


С
тягнення боргуадвокатом гарантія повернення заборгованості!

Всім добре відома можлива заборгованість за кредитом. Позику в банку можуть отримати і фізичні, і юридичні особи, на різну суму, задля різної мети. У разі невиплати заборгованість обростає штрафами і пенею. Однак це не єдиний спосіб утворення заборгованості перед кимось або чимось. Борг може утворитися в результаті невиконання умов господарських договорів, наприклад, договору поставки. Найбільш поширена ситуація, коли поставка була здійснена, але покупець, що отримав товар і скористався умовою відстрочки оплати або отримання товару під реалізацію, цю саму оплату в результаті так і не провів. В такому випадку необхідним є стягнення боргу за договором. Можливе також утворення заборгованості внаслідок позики за розпискою. Такий варіант найбільш вірогідний для відносин між фізичними особами. Позичальник отримав гроші, склав розписку, а ось борг погашати не збирається. Далі виникають проблеми щодо стягнення заборгованості. Не часто боржник йде на контакт і просить розстрочити виплату, найчастіше він просто уникає повернення боргу, ігноруючи вимоги кредитора або надаючи стандартні відписки (в разі офіційного звернення).

Що ж робити і як провести стягнення заборгованості?

Ну не під дулом же пістолета вимагати виплати?! Проте, законний вихід є завжди. В кожному окремому випадку необхідний індивідуальний професійний підхід і його зможе забезпечити тільки досвідчений адвокат по стягненню боргів.

Адвокат Владислав Лаєвський надає якісні юридичні послуги в сфері боргових зобов’язань. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний успішний досвід роботи, що дозволяє гарантувати клієнтові максимально ефективне вирішення питання.

Проблема може бути вирішена двома шляхами:

 • досудове врегулювання спору (мирова угода);

 • судове стягнення боргів (якщо домовитися з боржником неможливо).

Окрім того, адвокат Владислав Лаєвський супроводжує стягнення боргу за рішенням суду в рамках виконавчого провадження.

Звернувшись за допомогою до Адвоката Владислава Лаєвського, Ви завжди отримаєте компетентну кваліфіковану допомогу, а головне підвищите ймовірність повернення своїх грошей.

У спектр пропонованих послуг входить:

 • юридичне консультування з будь-якого питання, пов’язаного із заборгованістю;

 • складання документів, спрямованих на вирішення спору в досудовому порядку (претензії, звернення, офіційні листи);

 • підготовка пакету документів, що підтверджують наявність заборгованості і її суму;

 • складання і подача позовних заяв до суду (стягнення боргу в суді);

 • представництво інтересів клієнта в суді;

 • супровід виконавчого провадження (повернення боргу на підставі рішення суду).

Важливо розуміти, що роль адвоката в процедурі стягнення боргу дуже важлива, а допомога досвідченого адвоката максимально ефективна. Його завдання якомога швидше переконати боржника виплатити борг самостійно в повному обсязі, без звернення до суду, а якщо це неможливо, то забезпечення максимально оперативного і повного стягнення дебіторської заборгованості в судовому порядку.

Як можна переконати боржника виплатити борг?

Досвідчений адвокат для цього аналізує фінансовий стан боржника, вживає заходи по встановленню наявного рухомого і нерухомого майна, рахунків у банку, шукає найбільш швидкі та ефективні шляхи стягнення боргу. При необхідності, ще до звернення до суду, до спору можуть бути залучені правоохоронні органи. Це не тільки убезпечить кредитора від шахрайства з боку боржника, а й стимулюватиме останнього активно діяти у напрямку погашення боргу, під загрозою настання відповідальності.

Фаховаа і відпрацьована тактика ведення справи адвокатом допоможе уникнути багатьох помилок і все ж повернути належне кредиторові.

До принципів роботи належать:

 • високий професіоналізм;

 • індивідуальний підхід до кожного клієнта;

 • оперативність вирішення поставлених завдань;

 • контактність;

 • відповідальність;

 • робота на результат.

Я не працюю за принципом колекторів і не займаюся створенням напружених ситуацій, спричиненням тиску на боржника. Я не загрожуємо і не виходимо за рамки закону. Моєю метою є не залякування, а отримання реального результату грошової компенсації та повернення заборгованості. Виходячи із практики роботи адвоката Владислава Лаєвського, можна впевнено стверджувати, що навіть застарілий, великий борг, який не виплачується роками, може бути стягнутий реально за умови правильного і професійного підходу до справи, який лежить в рамках правового поля.

Якщо Вас цікавлять юридичні послуги по стягненню заборгованості і Ви шукаєте хорошого адвоката в цьому секторі Ви зайшли за адресою. Адвокат Владислав Лаєвський завжди допоможе вирішити питання делікатно і максимально ефективно. Я працюю з юридичними, а також фізичними особами. Все, що Вам необхідно для отримання правової підтримки зателефонувати за номерами, вказаними на цьому сайті, і домовитися про зустріч з адвокатом. Будьте впевнені Ваша проблема не залишиться невирішеною.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію