Адвокат з повернення боргів


С
тягнення боргуадвокатом гарантія повернення заборгованості!

Всім добре відома можлива заборгованість за кредитом. Позику в банку можуть отримати і фізичні, і юридичні особи, на різну суму, задля різної мети. У разі невиплати заборгованість обростає штрафами і пенею. Однак це не єдиний спосіб утворення заборгованості перед кимось або чимось. Борг може утворитися в результаті невиконання умов господарських договорів, наприклад, договору поставки. Найбільш поширена ситуація, коли поставка була здійснена, але покупець, що отримав товар і скористався умовою відстрочки оплати або отримання товару під реалізацію, цю саму оплату в результаті так і не провів. В такому випадку необхідним є стягнення боргу за договором. Можливе також утворення заборгованості внаслідок позики за розпискою. Такий варіант найбільш вірогідний для відносин між фізичними особами. Позичальник отримав гроші, склав розписку, а ось борг погашати не збирається. Далі виникають проблеми щодо стягнення заборгованості. Не часто боржник йде на контакт і просить розстрочити виплату, найчастіше він просто уникає повернення боргу, ігноруючи вимоги кредитора або надаючи стандартні відписки (в разі офіційного звернення).

Що ж робити і як провести стягнення заборгованості?

Ну не під дулом же пістолета вимагати виплати?! Проте, законний вихід є завжди. В кожному окремому випадку необхідний індивідуальний професійний підхід і його зможе забезпечити тільки досвідчений адвокат по стягненню боргів.

Адвокат Владислав Лаєвський надає юридичні послуги в сфері боргових зобов’язань. Адвокат Владислав Лаєвський має багаторічний досвід роботи, що дозволяє гарантувати клієнтові максимально ефективне вирішення питання.

Проблема може бути вирішена двома шляхами:

  • досудове врегулювання спору (мирова угода);

  • судове стягнення боргів (якщо домовитися з боржником неможливо).

Окрім того, супроводжую стягнення боргу за рішенням суду в рамках виконавчого провадження.

Звернувшись за допомогою до адвоката, Ви завжди отримаєте компетентну кваліфіковану допомогу, а головне підвищите ймовірність повернення своїх грошей.

У спектр пропонованих послуг входить:

  • юридичне консультування з будь-якого питання, пов’язаного із заборгованістю;

  • складання документів, спрямованих на вирішення спору в досудовому порядку (претензії, звернення, офіційні листи);

  • підготовка пакету документів, що підтверджують наявність заборгованості і її суму;

  • складання і подача позовних заяв до суду (стягнення боргу в суді);

  • представництво інтересів клієнта в суді;

  • супровід виконавчого провадження (повернення боргу на підставі рішення суду).

Важливо розуміти, що роль адвоката в процедурі стягнення боргу дуже важлива, а допомога досвідченого адвоката максимально ефективна. Його завдання якомога швидше переконати боржника виплатити борг самостійно в повному обсязі, без звернення до суду, а якщо це неможливо, то забезпечення максимально оперативного і повного стягнення дебіторської заборгованості через суд.


Як можна переконати боржника виплатити борг?

Досвідчений адвокат для цього аналізує фінансовий стан боржника, вживає заходи по встановленню наявного рухомого і нерухомого майна, рахунків у банку, шукає найбільш швидкі та ефективні шляхи стягнення боргу. При необхідності, ще до звернення до суду, до спору можуть бути залучені правоохоронні органи. Це не тільки убезпечить кредитора від шахрайства з боку боржника, а й стимулюватиме останнього активно діяти у напрямку погашення боргу, під загрозою настання відповідальності.

Грамотна і відпрацьована тактика ведення справи адвокатом допоможе уникнути багатьох помилок і все ж повернути належне кредиторові.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію