Адвокат з розлучень


Адвокат з розірвання шлюбу Владислав Лаєвський
 – надає юридичні послуги та юридичний супровід інтересів колишнього подружжя в суді і сприяє врегулюванню цілого ряду юридичних ситуацій, у тому числі в позасудовому порядку. Адвокати по розірванню шлюбу в Україні – це професіонали, що спеціалізуються в області сімейного права і питань розірвання шлюбу або визнання шлюбу недійсним та інших питань.

При розірванні шлюбу – розлучення, щоб звести до мінімуму моральні та душевні страждання, які постійно виникають у зв’язку з процесом розлучення, мінімізувати фінансові та інші матеріальні втрати, необхідна юридична підтримка адвоката з розлучень в Україні та з питань ведення шлюборозлучного процесу. Законом передбачено судовий та позасудовий порядок розірвання шлюбу – розлучення. Правовідносини між подружжям припиняються при розірванні шлюбу – розлучення, або ж у таких випадках, як смерть одного з подружжя, оголошення в судовому порядку одного з подружжя померлим, розірвання шлюбу. У процесі розірвання шлюбу, дуже часто необхідні також такі фахівці, як адвокат по аліментах і адвоката з розлучень з іноземцями.

При наявності взаємної згоди подружжя на розірвання шлюбу, суд не з’ясовує причини розірвання шлюбу – розлучення, а обмежується констатацією факту припинення шлюбних відносин, і також вживає заходів до захисту інтересів неповнолітніх дітей. Розірвання шлюбу в суді в Україні може розглядатися на прохання подружжя в закритому судовому засіданні. Моментом розірвання шлюбу в судовому порядку вважається набрання законної сили рішення суду.

Правові наслідки розірвання шлюбу: розірвання шлюбу тягне за собою припинення особистих і майнових правовідносин подружжя; при розірванні шлюбу дружину за його бажанням може бути повернута дошлюбне прізвище; при розлученні подружжя проводить поділ майна подружжя, нажитого в період шлюбу в судовому порядку, або за взаємною згодою; у ряді передбачених законодавством випадків, колишній з подружжя має право на аліменти.

Провадження у справі про розірвання шлюбу відкривається судом на підставі позовної заяви, поданої одним з подружжя. Позов про розірвання шлюбу подається до місцевого суду за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем проживання або перебування відповідача. Якщо на утриманні позивача є малолітні або неповнолітні діти, або позивач не може за станом здоров’я або з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача, позов також може подаватися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача. За домовленістю подружжя справа може розглядатися в суді за зареєстрованим місцем проживання чи перебування будь-якого (одного) з них. Позов про розірвання шлюбу не може бути пред’явлений протягом вагітності дружини або до досягнення дитиною одного року, або ж якщо цього вимагають інтереси того з подружжя, хто визнаний недієздатним. Позов про розлучення при наявності вищевказаних обставин може бути пред’явлений у разі, коли один із подружжя вчинив протиправний вчинок, який має ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини. Позов про розірвання шлюбу протягом вагітності дружини може бути пред’явлений, якщо батьківство зачатої дитини визнане іншою особою в установленому порядку шляхом подання заяви про визнання батьківства.

Питання при розірванні шлюбу в Україні:

  • процедура та порядок припинення шлюбу внаслідок його розірвання;
  • порядок розірвання шлюбу органом РАЦС за заявою подружжя, які мають дітей;
  • порядок розірвання шлюбу органом РАЦС за заявою одного з подружжя;
  • визнання шлюбу фіктивним і його розірвання;
  • розірвання шлюбу в судовому порядку за спільною заявою подружжя, які мають дітей;
  • розірвання шлюбу в судовому порядку за заявою одного з подружжя;
  • право на вибір прізвища після розірвання шлюбу;
  • розірвання шлюбу з іноземцем;
  • процедура і порядок державної реєстрації розірвання (припинення) шлюбу та інше.

В позасудовому порядку шлюб розривається в органах РАЦС, якщо у подружжя немає спільних неповнолітніх дітей і обоє з подружжя згодні на розірвання шлюбу. Підставою для розірвання шлюбу в органах РАЦС є спільна заява подружжя. Шлюб розривається в органах РАЦС незалежно від наявності у подружжя спільних неповнолітніх дітей за заявою одного з подружжя, якщо другий з подружжя: визнаний судом безвісно відсутнім, визнаний судом недієздатним, засуджений за вчинення злочину до позбавлення волі на термін понад три роки.

У випадку, якщо подружжя є обидва громадянами України, то розірвання (припинення) шлюбу і сама процедура визначаються спільним особистим законом країни громадянства подружжя – правом держави Україна, громадянами якої вони обидва є, незалежно від місця постійного проживання подружжя. Відповідно процес розірвання шлюбу, порядок розгляду й процедура вирішення даного питання відбувається за українськими законами. У ситуації, коли подружжя є громадянами України і постійно проживають в іншій державі, то в разі наявності підстав для розірвання шлюбу (розлучення) в адміністративному – позасудовому порядку, подружжя для розірвання шлюбу мають право звернутися в українські консульські установи України за кордоном.

Якщо вирішення питання по розірванню шлюбу через суд між подружжям – громадянами України, які проживають за межами України, має здійснюватися відповідно до законодавства України, виникає питання визначення підсудності у розгляді питання розірвання шлюбу – територіальної підсудності розгляду даної справи в Україні, яку відповідно до чинним українським законодавством встановлює Верховний суд України на підставі клопотання позивача. Верховний суд України визначає судовий орган в Україні, який розглядатиме справу про розірвання шлюбу (розлучення)

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію