Адвокат з цивільних справ


Цивільне право – найбільша і одна з найбільш складних галузей юриспруденції. Тонкощами цивільних спорів є той факт, що найчастіше цей спір зачіпляє інтереси фізичних осіб, а тому результат є доволі важливим для учасників цивільного процесу. Тому, навіть будучи правим, Ви можете програти справу в суді – через нестачу юридичних знань та досвіду у веденні подібних справ і вам може знадобитися захист цивільних прав. У свою чергу досить компетентний адвокат у цивільному процесі забезпечить правильне оформлення всіх необхідних процесуальних документів та грамотно сформулює вимоги до відповідача, а також застосує відповідні норми матеріального права. Тільки за умови грамотного використання всіх процесуальних прав можна розраховувати на успішний результат справи.

Для успішного вирішення конфлікту – відновлення права, відшкодування збитків, компенсації моральної шкоди і т.і., – при позасудовому врегулюванню суперечок або вирішенні справи в стінах судових засідань Вам буде потрібен кваліфікований адвокат з цивільних справ.

Які саме спори вирішуються в рамках цивільного права? В яких ситуаціях може знадобитися допомога адвоката у цивільних справах?

ДО ЧИСЛА СПОРІВ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПРАВОВІДНОСИНАМИ, РЕГУЛЬОВАНИМИ НОРМАМИ ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА, НАЛЕЖАТЬ:

 • спори про визнання угод недійними
 • спори про витребування майна з незаконного заволодіння
 • спори, пов’язані з різними борговими зобов’язаннями, наприклад, стягненням боргу за розпискою або заборгованість перед банком
 • спори, пов’язані з відшкодуванням шкоди
 • спори, пов’язані з отриманням компенсацій від страхових компаній та від винуватця дорожньо-транспортної пригоди
 • справи по захисту прав споживачів (у разі продажу неякісного товару, несвоєчасного виконання гарантійних зобов’язань тощо)
 • справи щодо захисту честі, гідності, ділової репутації

Адвокат з цивільного права Владислав Лаєвський  представляє інтереси свого Клієнта в різних державних організаціях, а також під час судових розглядів. Окрім того, цивільний адвокат при необхідності може виступити в ролі посередника між своїм довірителем і юридичними особами, зокрема, страховими компаніями та банківськими організаціями.

ПОСЛУГИ КВАЛІФІКОВАНОГО АДВОКАТА В РАЗІ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ЦИВІЛЬНИМИ ПРАВАМИ, МОЖУТЬ ЗНАДОБИТИСЯ НА РІЗНИХ СТАДІЯХ КОНФЛІКТУ. АДВОКАТ МОЖЕ ВЗЯТИ НА СЕБЕ:

 • проведення правової оцінки ситуації
 • досудове врегулювання спору (у тому числі переговорний процес або послуги медіації);
 • підготовку та складання р процесуальних документів: позовів, скарг, претензій, відзивів, клопотань, апеляцій і касацій;
 • безпосереднє представлення інтересів Клієнта в судах різних інстанцій (у м. Київ та інших містах України);
 • контроль за виконанням рішення суду.

Втручання компетентного фахівця, що розбирається у всіх тонкощах вітчизняного законодавства і досконально знає процесуальні норми, гарантує найбільш прийнятний для Клієнта результат справи.

Цивільно-правові спори майнового та немайнового характеру сьогодні стали звичайною практикою, і хоча б один раз у своєму житті з необхідністю вирішення такого конфлікту стикається кожна людина. Цього не потрібно боятися – головне, заручитися допомогою сумлінного знаючого адвоката у цивільних справах Владислава Лаєвського, котрий допоможе відновити Ваші права, здійснить припинення невигідних правовідносин або забезпечить відшкодування збитків.

Якщо у Вашому житті виникла неприємна ситуація, не чекайте, поки проблема вирішиться сама собою, не затягуйте час.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію