Адвокат з розлучень. Сімейний адвокат


Розірвання шлюбу (розлучення) – це завжди дуже важкий процес для подружжя, особливо, з психологічної точки зору. Прощаючись із колишнім життям, люди часто підвладні емоціям і не можуть мислити тверезо. Це призводить до труднощів в процесі розлучення і до затягування термінів через те, що чоловік і жінка не можуть домовитися і висувають захмарні вимоги. Аби зробити процедуру розлучення цивілізованою та швидкою, необхідно звернутися до сімейного адвоката Владислава Лаєвського.

Адвокат з розлучень – це не тільки гарант законності і справедливості в ході судового розгляду, а й ваш особистий психолог. Допомога адвоката при розлученні стане для вас емоційною підтримкою. Юрист з розлучень направить ваші думки в правильне русло і допоможе оцінити ситуацію тверезо, незважаючи на образи до колишнього чоловіка. З ним ви однозначно будете почувати себе більш впевнено і захищено. Особливо, це стосується складних випадків, наприклад, коли причиною розлучення є сімейне насильство.

Допомога адвоката при шлюборозлучному процесі з кожним роком стає все більш затребуваною послугою. Записавшись на консультацію, ви зможете правильно і чітко сформулювати вимоги і захистити свої інтереси в суді. Адвокат з розлучень допоможе підкріпити все це законодавчо-нормативною базою. При цьому ваше звернення до суду не буде підвладне емоціям і бажанням помститися, а сформульоване згідно сімейного кодексу України. У результаті, ви отримаєте все, що вам належить за законом. Адже надто завищені вимоги з вашого боку можуть наштовхнути суддю на прийняття рішення на користь вашого колишнього чоловіка (колишньої дружини). З хорошим адвокатом по розірванню шлюбу такого не станеться, адже він точно знає, на що ви і ваші діти, якщо вони є, можете претендувати.

Умови припинення шлюбу і процедура розлучення

Шлюборозлучний процес може проходити в 2 установах:

  • в органах реєстрації актів цивільного стану;
  • в суді.

Шлюб може бути розірваний в ГОРАЦС, якщо у пари є спільне бажання це зробити і відсутні діти. Для процедури подружжю потрібно лише разом подати заяву і почекати постанову про розлучення близько місяця. Згідно сімейного кодексу, ГОРАЦС може провести шлюборозлучний процес і в присутності одного з пари. Наприклад, якщо чоловік (дружина) давно пропав, визнаний недієздатним або засуджений до в’язниці на 3 роки і більше.

Якщо подружжя має неповнолітніх дітей, то в разі розлучення потрібно звернутися в суд. Причому, шлюб може бути припинений, як за заявою одного члена сімейної пари, так і обох. В ході судового розгляду зазвичай з’ясовують:

  • з ким із подружжя залишаться неповнолітні діти;
  • яка буде роль другого з батьків у вихованні дитини;
  • питання про розмір аліментів та їх сплату;
  • спірні моменти щодо поділу майна (якщо потрібно);
  • інші питання, які стосуються справи.

Після засідання суду призначається місячний термін, протягом якого подружжя може передумати і забрати свою заяву. Якщо цього не станеться, то суд винесе свій вердикт і сповістить їх про нього.

Навіть якщо чоловік з дружиною не мають суперечок щодо шлюборозлучного процесу і його основних моментів (майна, опіки та іншого), вони все одно зобов’язані подати свою заяву до суду на розлучення. Але до нього подружжю необхідно додати договір, де узгоджені всі складові розірвання шлюбу, особливо ті, що стосуються дітей. Якщо суддя вважатиме, що будь-які з пунктів протизаконні, порушують права дитини або не виконуватимуться, то він має право відмовити парі. У такому випадку потрібно доопрацювати договір і знову подати на розлучення. Якщо вам потрібне розлучення адвокат зможе відокремити ваші образи від реальних обставин і висунути адекватні вимоги в суді, захистивши при цьому ваші законні права.

Скільки коштує розлучення в Україні

Багатьох хвилює питання про те, скільки коштує розлучення в Україні. Все залежить, в першу чергу, від того, чи звертаєтеся ви в РАГС або суд. Вартість розлучення в суді дорівнює збору в розмірі 20% від мінімальної зарплатні. Якщо розірвання шлюбу відбувається в органах РАЦС, то подружжю необхідно заплатити держмито за реєстрацію акту цивільного стану, яка на сьогоднішній момент складає половину неоподатковуваного мінімального доходу. Подати заяву в один з перерахованих вище органів можна тільки після сплати цих зборів.

Терміни проведення процесу розлучення

Терміни процесу розірвання шлюбу залежать від інстанції, в якій буде проводитися процедура. Найбільш швидкий варіант – подача заяви в РАЦС на розлучення. При цьому процес розірвання шлюбу займе не більше 4 тижнів, але він вимагає спільної згоди подружжя. У разі звернення до суду, процедура розлучення займає не більше 4 місяців. Спочатку позивач чекає пару тижнів, щоб розглянули його справу і призначили засідання, а потім від 30 до 90 днів приймається рішення щодо нього. Ці тимчасові рамки підкріплені Сімейним кодексом України та дотримуються у всіх судах.

Щоб процес розлучення пройшов швидко, необхідно заздалегідь звернутися до юридичної компанії. Грамотні фахівці проконсультують вас щодо нюансів процесу, а також ваших прав. Адвокат по розлученню підготує всі необхідні документи і складе позовні заяви для розірвання шлюбу, а також допоможе налаштуватися на майбутнє засідання, розповівши про те, що вас чекає і як правильно себе вести. При бажанні, сімейний адвокат може бути присутнім з вами в суді, щоб допомогти захистити ваші інтереси і додати вам впевненості. Так як статистика розлучень в Україні досить висока, у нас є окремий адвокат зі шлюборозлучних справ, який допоможе провести розірвання шлюбу за всіма нормами і законами України, щоб у майбутньому рішення суду неможливо було оскаржити, або переглянути.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію