Адвокат зі спадкових справ


При вступі у права спадкування, підписанні спадкових договорів, вирішенні проблем, що виникають під час складання заповіту, необхідні послуги адвоката із спадкових справ.

Консультація, яку може надати юрист зі спадкування, допоможе уникнути помилок під час вступу у права спадкування. При необхідності адвокат із спадкових справ Владислав Лаєвський  представлятиме інтереси клієнта в судових інстанціях, якщо між спадкоємцями виникли суперечки.

Основні причини для звернення до адвоката

Процедура вступу у спадщину, в першу чергу, регламентована Цивільним кодексом України. Також порядок оформлення, оподаткування, вирішення спорів регулюється Податковим кодексом, процесуальним законодавством, низкою інших законів, нормативних актів. Це є однією з причин, чому без послуги адвоката із вирішення спадкових питань в багатьох проблемних ситуаціях не обійтися.

Адвокат зі спадкових справ Владислав Лаєвський надасть повний комплекс послуг спадкоємцям з питань захисту їх спадкових прав.

Консультація адвоката з оформлення спадку допоможе спадкодавцеві скласти грамотний, що не порушує законодавство заповіт, спадковий договір з урахуванням конкретних обставин.

Складнощі процедури оформлення спадщини

В юридичному аспекті процедура вступу у права спадкування досить проста. Щоб отримати свідоцтво про право на спадщину, потрібно звернутися до нотаріуса з таким переліком:

 • із заявою про прийняття спадщини;
 • надати документи, що підтверджують наявність такого права;
 • через півроку після смерті спадкодавця повторно звернутися до нотаріуса і отримати свідоцтво для законного володіння і розпорядження майном.

Далі у нотаріуса потрібно буде оформити право власності на нерухоме майно, яке входить до спадкової бази.


Нотаріус під час оформлення спадщини за додаткову плату має право проконсультувати спадкоємців щодо переліку необхідних документів та з додаткових інших питань, пов’язаних зі вступом у спадщину або написанням заповіту. Однак у його повноваження не входить надання правової допомоги та захист інтересів заявника.

Нотаріус не уповноважений розбиратися у спірних ситуаціях, що виникають між спадкоємцями. Різноманітні конфлікти вирішуються за допомогою адвоката в галузі спадкового права і в судовому порядку. Адвокат з питань спадкування зможе підготувати у повній відповідності із законом необхідний пакет документів для оформлення спадщини.

Основні труднощі, з якими стикаються спадкоємці при оформленні документів на спадкові права:

 1. Нотаріус відмовляє у витребуванні документів, що підтверджують права спадкоємця, а фізособа не може отримати їх самостійно. У таких випадках адвокат зі спадкування підготує адвокатський запит і своєчасно отримає необхідну інформацію.
 2. Спадкодавець не оформив належним чином право власності на квартиру, земельну ділянку, що є предметом успадкування. В цьому випадку юрист зі спадкових справ допоможе через суд привести документи на нерухомість до ладу.
 3. Правовстановлюючі документи на спадщину не відповідають вимогам законодавства: давно отримані, зіпсовані, в них містяться неточності, помилки. Адвокат з питань спадкування звернеться від імені клієнта до відповідних організацій для виправлення неточностей або заміни документів на дублікати.
 4. Особа, яка претендує на спадкове майно, не може підтвердити своє право. Юрист зі спадкування витребує документи для підтвердження родинних зв’язків, інших підстав для отримання спадщини.

Також допомога адвоката з оформлення спадку необхідна, якщо спадкоємець пропустив строки прийняття спадщини, між спадкоємцями виникла суперечка.

Послуги адвоката зі спадкових справ

Досвідчений адвокат зі спадкових справ Владислав Лаєвський допоможе заощадити час і передбачити можливі помилки, які можуть призвести до втрати права на спадщину. Чим пізніше клієнт звертається за допомогою, тим складніше її надати. Адвокат зі спадкових питань надасть дієву правову допомогу на будь-якому етапі оформлення документації.

До переліку послуг адвоката зі спадкування входить:

 • юридична консультація, допомога з питань спадкового права: складання заповіту, спадкового договору, оформлення спадщини;
 • оскарження дій нотаріуса, інших посадових осіб в судах;
 • оскарження заповіту, раніше виданого свідоцтва про право на спадщину;
 • вирішення проблем із пропущеними строками на прийняття спадщини;
 • встановлення родинних зв’язків у судовому порядку;
 • збір довідок для подальшого оформлення спадщини;
 • допомога в отриманні частки у спадщині при наявності спірних ситуацій між спадкоємцями;
 • витребування документів, їх легалізація (за необхідності) для оформлення спадщини;
 • правовий супровід, представлення інтересів заявника в судах та інших інстанціях.

На практиці, самостійне оформлення документації, юридична неграмотність спадкоємця у проблемних питаннях вступу до спадку веде до втрати грошових коштів, можливості законно підтвердити своє право на спадок. Тому найкращим варіантом буде звернення до адвоката зі спадкових справ.

Документи, необхідні для звернення до юриста зі спадкування

При зверненні до адвоката з метою отримання юридичних послуг адвоката з оформлення спадку потрібно надати довідки та іншу документацію, що підтверджує:

 • Особу спадкоємця + ідентифікаційний номер спадкоємця (довідку ІПН).
 • Право на спадщину: наявність родинних зв’язків (свідоцтво про народження, шлюб, виписки з РАЦС), факт проживання зі спадкодавцем (виписку з будинкової книги, довідку про реєстрацію), статус інваліда, підтвердження непрацездатності, як докази знаходження на утриманні померлого (рішення суду про перебування на утриманні).
 • Наявність в спадковій базі нерухомості (свідоцтво про право власності, витяг з реєстру): правовстановлюючі документи на квартиру, земельну ділянку (витяг з земельного реєстру), автомобіль (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу).
 • Свідоцтво про смерть, довідку про причину смерті.
 • Інші документи, що знаходяться у спадкоємця і підтверджують його право на спадщину.

Всі наявні документи надаються заявником в оригіналах. Адвокат зробить необхідні копії в офісі при зверненні, після чого поверне оригінали власнику.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію