Адвокат з розлучень. Сімейний адвокат


Спроба почати шлюборозлучний процес – ініціатива, з якою стикаються багато одружених пар, офіційно зареєстрованих в установленому порядку в РАЦСі. Ця тема не так часто висвітлюється в суспільстві, тому на практиці в членів сім’ї може складатися загальне уявлення, що робити в подібній ситуації. Нерідко одному з подружжя або обом необхідна юридична допомога від професіонала – детальна консультація адвоката з розлучень, що дозволить зняти всі наболілі питання.

Адвокат з розлучень – це кваліфікований фахівець у галузі цивільного права, який здійснює консультування, дає рекомендації, веде документацію. У непростій життєвій ситуації звернення до такого професіонала суттєво збільшує шанси на позитивне завершення шлюборозлучного процесу.

Навіщо потрібна допомога юриста або адвоката під час розлучення

Деякі потенційні клієнти цікавляться – чи обов’язково звертатися за послугами до адвоката з розлучень, чи є шанс врегулювати процес самостійно. Безумовно, такий варіант можливий, але тільки в малому відсотку випадків – наприклад, якщо подружжя вирішує розійтися мирним шляхом, і регулюють усі спірні моменти самостійно без взаємних претензій. Це трапляється рідко, тому що більшість пар знаходяться в стані конфлікту, тому без участі адвоката з розлучень розв’язати проблеми не вдасться.

Поширеними причинами, які ускладнюють шлюборозлучні процедури, є:

  • Небажання розлучатися однієї зі сторін;
  • Розбіжності майнового характеру;
  • Наявність неповнолітніх дітей у сім’ї;
  • Наявність загальних боргів у сім’ї.

Відстоювати свої права пересічних громадян у таких ситуаціях, з урахуванням усіх правових колізій, і без юридичної підготовки – нераціональне рішення, яке призведе лише до втрати часу та коштів. Проблеми такого плану краще довірити адвокату з розлучень і чітко дотримуватися інструкцій професіонала.

Які питання вирішує адвокат з розлучень

До завдань адвокатів з розлучень входить комплексна допомога подружжю, яке звернулося з таких питань:

  • Розлучення через суд;
  • Розлучення з громадянином іншої країни;
  • Майнові спори при розірванні шлюбу;
  • Визнання шлюбу недійсним.

Після вашого звернення та уточнення всіх деталей справи, адвокат з розлучень інформує про шляхи розв’язання проблеми, що склалася і допомагає скласти позов до суду. Також він займається підготовкою документів і супроводжує виконавчий процес з відкритої справи. Ще один плюс від залучення адвоката з розлучень у тому, що позивач може не обтяжувати себе відвідинами суду при розгляді справи й винесенні рішення.

Оскільки шлюборозлучна процедура може супроводжуватися ускладнювальними факторами – наприклад, клопотаннями відповідача щодо терміну для примирення, юрист враховує всі можливі варіанти розвитку подій і інформує про це позивача. Участь адвокатів з розлучень істотно збільшує шанс на виграш у суді.

Поділитись

Поделиться в facebook
Поделиться в twitter
Поделиться в linkedin
Вход


Надішліть запит
на консультацію